Соло Джаз

Solo Jazz - танець «поодинці» або в групі під джазові ритми, в якому вживаються широко відомі в світі соціального танцю руху. Плюс ніхто не забороняє вигадувати свої, хоча певні ази потрібно вивчити. Часто набір рухів об'єднується в рутінкі - коли група людей сольно танцює певну схему, при цьому чітко уявляє, що за чим, де пауза або бавовна) Приклад - наш улюблений шим-шем, - всесвітньо відомий танець, який об'єднує танцюристів лінді-хопу в будь-якому місце і час.

Коли знаходишся один на один з музикою немає необхідності чекати чогось від партнера або якимось чином підлаштовуватися під нього. Тоді мозок працює зовсім по-іншому. У вас з'являються свої власні ідеї як можна обіграти музику

Соло джаз може стати хорошим доповненням до інших парним танцям, так як там можна навчитися слухати музику, тримати ритм, управляти своїм тілом і вагою і все це з меншому стресом, якщо щось не виходить, в порівняння з тим, коли поруч партнер. Сольні заняття додадуть впевненість і природність всім вашим рухам, що так цінується в танцях.