Блюз

Блюз - це діалог між партнерами в танці. Тисячі людей танцюють його в барах, на вечірках в танцювальних школах і на танцювальних фестивалях. І в кожному танці відбувається незрима з боку спілкування! Тема цієї розмови залежить від вас: можна говорити по душах або жартувати, обговорювати пісню, скаржитися на життя, просити підтримки і просто базікати ні про що.

У кожного свій блюз, такий, яким він його бачить, чує і відчуває. У ньому немає абсолютних істин, зате є свобода, тому що блюз - це танець-імпровізація, танець-історія, який складають двоє, це розмова, який може бути про що завгодно, але обов'язково повинен бути цікавий обом.

Танцювати блюз просто і складно водночас. Просто, тому що основні принципи тут можна розповісти за одну годину і в ньому практично відсутні будь-які правила або шаблони. В цьому ж і полягає основна складність, так як для багатьох людей набагато простіше навчитися спочатку слідувати якимось нормам, а не отримувати повну свободу дій, з якою не завжди зрозуміло що робити.